O nas

Specjalizujemy się w usługach z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a także Prawa Pracy.

Naszym celem jest bycie postrzeganym jako rzetelny i solidny partner. Cel ten realizujemy poprzez zrozumienie potrzeb klienta ,poprzez współpracę opartą na partnerstwie i wysokiej jakości usługach.

Pełna wiedza o oczekiwaniach i wymaganiach naszych Klientów oraz znajomość specyfiki branży ,w której funkcjonuje Klient stwarza nam możliwość spełnienia w 100% Jego oczekiwań, co z kolei jest warunkiem pomyślnego działania naszej firmy.

Głównym założeniem firmy BE-HA-PE Mirosława Szewczyk jest propagowanie zasad Bezpiecznej Pracy. Zasady te wdrażamy do firmy klienta poprzez szkolenia, oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy, instrukcje jak również wprowadzanie odpowiednich procedur, których rezultatem jest bezpieczeństwo pracowników.

Poza usługami BHP zajmujemy się także poradami i usługami z zakresu Prawa Pracy, Kadr, co pozwala nam na kompleksową obsługę Klienta.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje, które są poparte rzetelnym wykształceniem- nieustannie podnoszone szkoleniami nie tylko z dziedziny BHP, ale również z zakresu Prawa Pracy, Zatrudniania cudzoziemców, Ochrony danych osobowych oraz wielu innych umożliwiających porozumienie z Klientem na różnych płaszczyznach. Wiedza pracowników firmy BE-HA-PE Mirosława Szewczyk poparta jest również wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Masz pytania? Zadzwoń 74 831 30 10 lub
Napisz do nas